Zlewozmywak kuchenny Kernau KSS C453 1B 480x480
Kernau KSS C453 1B |
Kolor | | Rodzaj montażu | wpuszczany | Materiał wykonania | stal nierdzewna | Grubość materiału | 0.6 mm | Kształt | kwadratowy | Przelew | | Wyposażenie | syfon | Rodzaj powierzchni | błyszcząca teksturowana | Minimalna szerokość szafki (podbudowy) | 500 mm | Wymiary powierzchni roboczej | 480x480 mm | Wymiary wyciętego otworu (nadkładany) | 466x466 mm / promień narożnika 8 mm / | Wymiary komory głównej (DxSxG) | 405x355x170 mm | Kraj pochodzenia marki | Polska | Data dodania do E-Katalog | październik 2019 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Komfort Zlewozmywak Kernau kss c 453 1b linenZlewozmywak kernau kss c 453 1b linen. . Zlewozmywaki Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 299 zł | | |
|
| Zlewozmywak stalowy Kernau KSS C 453 1B SmoothZlewozmywak jednokomorowy stalowy Kernau KSSC 453 1B Smooth Zlewozmywak stalowy marki Kernau będzie pasował do każdej stylowe... więcejj kuchni, gdzie przykłada się uw... EmpikZłóż skargę | | 279 zł | | |
|
| Zlewozmywak stalowy Kernau KSS C 453 1B Linen EC-144-D LinenZlewozmywak jednokomorowy stalowy Kernau KSSC 453 1B LinenZlewozmywak stalowy marki Kernau będzie pasował do każdej styl... więcejowej kuchni, gdzie przykłada się uwagę do estetyki i funkcjonalności sprzętów. Wykonany jest ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Stal AISI 304 18/10 ma właściwości antykorozyjne, co oznacza, że jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Obojętna jest także na zapachy, kolorowe płyny i dzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika. Odpływ 3 i 1/2" pozwala na szybkie opróżnienie komory zlewozmywaka z wody. Duża głębokość komory wpływa na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. Zlewozmywak odporny jest na szok termiczny co wpływa na normalne korzystanie z niego bez obawy o jego uszkodzenie w przypadku wlania do zlewu gorących cieczy. Wykazuje się także wysoką odpornością na zarysowania powstające w trakcie użytkowania. Biorąc pod uwagę fakt, iż sprzęt wykonany jest z wyjątkowo solidnej stali, z pewnością będzie służył nam przez długie lata. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:Rodzaj zlewozmywaka: StalowyKolor: StalowyIlość komór: 1Odpływ: 3 i 1/2Zlewozmywak odwracalny: NieTyp syfonu: StandardMożliwość montażu dozownika na płyn: NieWymiary zewnętrzne: 48 x 48cm WYKOŃCZENIE LINENWykończenie o delikatnej strukturze, dzięki której zlewozmywak staje się bardziej odporny na wszelkie zarysowania. STAL AISI 304 18/10Stal nierdzewna najwyższej jakości, neutralna w kontakcie z żywnością. Posiada właściwości antykorozyjne co oznacza, że jest bezpieczna dla naszego zdrowia. NEUTRALNY MATERIAŁ DLA ŻYWNOŚCIStal nierdzewna jest obojętna na zapachy, kolorowe płyny i dzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika i bardzo łatwym w utrzymaniu czystości. ODPŁYW 3 i 1/2Pozwala na szybkie opróżnienie zlewozmywaka z wody. A jak dobrze wiemy każda minuta ma ogromne znaczenie. DUŻA GŁĘBOKOŚĆ KOMÓRZlewozmywaki Kernau wyróżnia duża głębokość komór. Wpływa to na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. DO SZAFKI 45 CMMontaż zlewozmywaków do szafek o minimalnej podbudowie 45 cm (60 cm jeśli zlewozmywak jest zabudowany w końcu ciągu kuchennego). *Zdjęcia w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać danego modelu produktu. WZORNICTWOMATERIAŁ: STAL NIERDZEWNA AISI 304-18/10DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: LINENFUNKCJONALNOŚĆODPŁYW 3 I 1/2: TAKODPORNOŚĆ NA SZOK TERMICZNY: TAKWYSOKA ODPORNOŚĆ NA USZKODZENIA MECHANICZNE: TAKPARAMETRY TECHNICZNEILOŚĆ KOMÓR: 1 KOMORAWYMIARY (S X D): 480 X 480 MMKOMORA GŁÓWNA (S X D X G): 405 X 355 X 170 MMOTWÓR MONTAŻOWY: WG SZABLONUGRUBOŚĆ STALI: 0,6 MM INSTALACJATYP MONTAŻU: NABLATOWYTYP SYFONU: STANDARDOTWÓR MONTAŻOWY NA BATERIĘ: DO WYCIĘCIAMONTAŻ DO SZAFEK O MINIMALNEJ PODBUDOWIE 45 CM / 60 CM JEŚLI ZLEWOZMYWAK JEST ZBUDOWANY W KOŃCU CIĄGU KUCHENNEGO: TAKSZABLON WYKROJU OTWORU MONTAŻOWEGO: TAK Maxelektro.plZłóż skargę | | 299 zł | | |
|
| Komfort Zlewozmywak Kernau kssc 453 1b smoothZlewozmywak kernau kssc 453 1b smooth. . Zlewozmywaki Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 279 zł | | |
|
| Zlewozmywak stalowy Kernau KSS C 453 1B LinenZlewozmywak jednokomorowy stalowy Kernau KSSC 453 1B Linen Zlewozmywak stalowy marki Kernau będzie pasował do każdej stylowej... więcejkuchni, gdzie przykłada się uwa... EmpikZłóż skargę | | 299 zł | | |
|
| Zlewozmywak stalowy Kernau KSS C 453 1B Smooth EC-144 SmoothZlewozmywak jednokomorowy stalowy Kernau KSSC 453 1B SmoothZlewozmywak stalowy marki Kernau będzie pasował do każdej sty... więcejlowej kuchni, gdzie przykłada się uwagę do estetyki i funkcjonalności sprzętów. Wykonany jest ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Stal AISI 304 18/10 ma właściwości antykorozyjne, co oznacza, że jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Obojętna jest także na zapachy, kolorowe płyny i dzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika. Odpływ 3 i 1/2" pozwala na szybkie opróżnienie komory zlewozmywaka z wody. Duża głębokość komory wpływa na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. Zlewozmywak odporny jest na szok termiczny co wpływa na normalne korzystanie z niego bez obawy o jego uszkodzenie w przypadku wlania do zlewu gorących cieczy. Wykazuje się także wysoką odpornością na zarysowania powstające w trakcie użytkowania. Biorąc pod uwagę fakt, iż sprzęt wykonany jest z wyjątkowo solidnej stali, z pewnością będzie służył nam przez długie lata. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:Rodzaj zlewozmywaka: StalowyKolor: StalowyIlość komór: 1Odpływ: 3 i 1/2Zlewozmywak odwracalny: NieTyp syfonu: StandardMożliwość montażu dozownika na płyn: NieWymiary zewnętrzne: 48 x 48cm WYKOŃCZENIE SMOOTHCharakterystyczne dla zlewozmywaków o tradycyjnie gładkiej powierzchni. Takie wykończenie produktu ułatwia utrzymanie go w czystości. STAL AISI 304 18/10Stal nierdzewna najwyższej jakości, neutralna w kontakcie z żywnością. Posiada właściwości antykorozyjne co oznacza, że jest bezpieczna dla naszego zdrowia. NEUTRALNY MATERIAŁ DLA ŻYWNOŚCIStal nierdzewna jest obojętna na zapachy, kolorowe płyny i dzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika i bardzo łatwym w utrzymaniu czystości. ODPŁYW 3 i 1/2Pozwala na szybkie opróżnienie zlewozmywaka z wody. A jak dobrze wiemy każda minuta ma ogromne znaczenie. DUŻA GŁĘBOKOŚĆ KOMÓRZlewozmywaki Kernau wyróżnia duża głębokość komór. Wpływa to na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. DO SZAFKI 45 CMMontaż zlewozmywaków do szafek o minimalnej podbudowie 45 cm (60 cm jeśli zlewozmywak jest zabudowany w końcu ciągu kuchennego). *Zdjęcia w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać danego modelu produktu. WZORNICTWOMATERIAŁ: STAL NIERDZEWNA AISI 304-18/10DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: SMOOTHFUNKCJONALNOŚĆODPŁYW 3 I 1/2: TAKODPORNOŚĆ NA SZOK TERMICZNY: TAKWYSOKA ODPORNOŚĆ NA USZKODZENIA MECHANICZNE: TAKPARAMETRY TECHNICZNEILOŚĆ KOMÓR: 1 KOMORAWYMIARY (S X D): 480 X 480 MMKOMORA GŁÓWNA (S X D X G): 405 X 355 X 170 MMOTWÓR MONTAŻOWY: WG SZABLONUGRUBOŚĆ STALI: 0,6 MM INSTALACJATYP MONTAŻU: NABLATOWYTYP SYFONU: STANDARDOTWÓR MONTAŻOWY NA BATERIĘ: DO WYCIĘCIAMONTAŻ DO SZAFEK O MINIMALNEJ PODBUDOWIE 45 CM / 60 CM JEŚLI ZLEWOZMYWAK JEST ZBUDOWANY W KOŃCU CIĄGU KUCHENNEGO: TAKSZABLON WYKROJU OTWORU MONTAŻOWEGO: TAK Maxelektro.plZłóż skargę | | 279 zł | | |
Dynamika cen dla Kernau KSS C453 1B 480x480