Zlewozmywak kuchenny Blanco Solis 700-U 526125 740x440
Zdjęcia 24 |
Blanco Solis 700-U 526125 |
|
Zlewozmywak jest elegancko wyposażony w wysokiej jakości przelew podtynkowy C-overflow oraz odpływy InFino.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Solis 700-U 526125 740x440
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Solis 700-U Stal szczotkowana 526125 | 1 520 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 700-U 526125 Stal szczotkowana | 1 421 zł |
Zlew stalowy Blanco Solis 700-U stal szlachetna szczotkowana 526125 | 1 462 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 700-U 526125 Stal szczotkowana | 1 461 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Blanco Solis 700-U 526125
Ceny na Blanco Solis 700-U 526125 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 180-U 526113 220x440 | od 886 zł | 11 oferty | ||
Blanco Solis 340-U 526115 380x440 | od 837 zł | 15 oferty | ||
Blanco Solis 400-U 526117 440x440 | od 889 zł | 16 oferty | ||
Blanco Solis 450-U 526120 490x440 | od 1 058 zł | 4 oferty | ||
Blanco Solis 500-U 526122 540x440 | od 1 005 zł | 17 oferty | ||
Blanco Solis 700-U 526125 740x440 | od 1 336 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →