Zlewozmywak kuchenny Smeg VSTQ72-2 740x418
Smeg VSTQ72-2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg VSTQ72-2 740x418
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak stalowy Smeg Linea stal nierdzewna VSTQ72-2 | 1 464 zł |
Zlew SMEG VSTQ72-2 stal nierdzewna | linia LINEA do5LATPEŁNEJgwarancjiSMEG | 1 421 zł |
Zlew SMEG VSTQ72-2 stal szczotkowana INOX | linia LINEA OFICJALNYPARTNER|d | 1 421 zł |
SMEG Zlew VSTQ72-2 stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 1 421 zł |
SMEG Zlewozmywak VSTQ72-2 stal -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 1 421 zł |
SMEG Zlew VSTQ72-2 stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 1 421 zł |
Zlewozmywak Smeg VSTQ72-2 | 1 420 zł |
Modyfikacje Smeg VSTQ72-2
Ceny na Smeg VSTQ72-2 |
---|---|---|---|---|
Smeg VSTQ40-2 420x418 | od 1 187 zł | 2 oferty | ||
Smeg VSTQ50-2 520x418 | od 1 315 zł | 1 oferta | ||
Smeg VSTQ72-2 740x418 | od 1 420 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →