Zlewozmywak kuchenny Blanco Dinas 6S 523375 1000x500
Zdjęcia 5 |
Blanco Dinas 6S 523375 |
|
Zlew Blanco Dinas 6S art. 523379 jest uzupełniony automatycznym zaworem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Dinas 6S 523375 1000x500
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Dinas 6 S 523375 Stal szczotkowana | 904 zł |
Zlew stalowy Blanco Dinas 6 S stal szlachetna szczotkowana 523375 | 929 zł |
BLANCO DINAS 6 S stal szczotkowana odwracalny, korek auto. | 1 035 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dinas 6 S 523375 Stal szczotkowana | 980 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →