Zlewozmywak kuchenny Blanco Tipo II 6S 526622 1000x500 korek
Zdjęcia 8 |
Blanco Tipo II 6S 526622 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Tipo II 6S 526622 1000x500 korek
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO TIPO II 6 S 526622 | 826 zł |
Zlew stalowy Blanco Tipo II 6 S stal szlachetna matowa 526622 | 1 000 zł |
BLANCO TIPO II 6 S stal matowa, odwracalny, korek auto., odsączarka stalow | 1 000 zł |
Modyfikacje Blanco Tipo II 6S 526622
Ceny na Blanco Tipo II 6S 526622 |
---|---|---|---|---|
Blanco Tipo II 6S 526620 1000x500 | od 749 zł | 9 oferty | ||
Blanco Tipo II 6S 526622 1000x500 korek | od 826 zł | 3 oferty | ||
Blanco Tipo II 6S 526621 1000x500 korek | od 880 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →