Zlewozmywak kuchenny Blanco Solis 340/180-U L 526129 585x440 lewa
Zdjęcia 7 |
Blanco Solis 340/180-U L 526129 585x440 lewa 585x440 prawa |
|
Zlewozmywak posiada ukryty przelew C oraz armaturę odpływową InFino.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Solis 340/180-U L 526129 585x440 lewa
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Solis 340/180-U 526129 Stal szczotkowana | 1 843 zł |
Zlew stalowy Blanco Solis 340 / 180-U stal szlachetna szczotkowana 526129 | 1 932 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 340/180-U 526129 Stal szczotkowana | 1 843 zł |
BLANCO SOLIS 340/180-U stal szczotkowana lewa, InFino | 1 932 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 340/180-U 526129 Stal szczotkowana 340-180-U 5261 | 2 220 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Blanco Solis 340/180-U L 526129
Ceny na Blanco Solis 340/180-U L 526129 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 340/180-U L 526129 585x440 lewa | od 1 803 zł | 13 oferty | ||
Blanco Solis 340/180-U R 526128 585x440 prawa | od 1 803 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →