Zlewozmywak kuchenny Kernau KGS M45 1B 470x500
Zdjęcia 4 |
Kernau KGS M45 1B |
|
Gwarancja producenta - 10 lat
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KGS M45 1B 470x500
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Kernau kgsm 45 1b graphite | 699 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS M 45 1B Deep Black | 749 zł |
Zlewozmywak Kernau granitowy Kernau KGS M 45 1B Black Metallic | 699 zł |
Zlew granitowy Kernau KGS M 45 1B PURE WHITE | 729 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KGS M 45 1B DEEP BLACK (czarny mat) DODATK | 749 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →