Zlewozmywak kuchenny Laveo Trzynastka 790 SGY 411T 790x480
Zdjęcia 5 |
Laveo Trzynastka 790 SGY 411T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laveo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laveo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Trzynastka 790 SGY 411T 790x480
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak trzynastka Laveo sbp411t | 686 zł |
Zlewozmywak LAVEO Trzynastka SBP 711T Czarny | 564 zł |
Zlewozmywak granitowy Laveo Trzynastka 48x79 cm SBP411T | 285 zł |
Zlewozmywak LAVEO Trzynastka SBP 711T Czarny TRZYNASTKA SBP711T | 564 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →