Zlewozmywak kuchenny Pyramis Camea 50x53 1B 530x500
Zdjęcia 6 |
Pyramis Camea 50x53 1B |
|
Dodatkowo zlewozmywak może być wyposażony w automatyczny zawór.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Camea 50x53 1B 530x500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Pyramis Camea 1B 50X53 Karbon Granit | 819 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Camea 53x50 1B Karbon 70058201 | 819 zł |
**WYSYŁKA 24H** Zlew PYRAMIS CAMEA (53x50) 1B karbon (czarny mat) (7005820 | 569 zł |
**WYSYŁKA 24H** Zlew PYRAMIS CAMEA (53x50) 1B karbon (czarny mat) (7005820 | 649 zł |
Zlewozmywak Pyramis CAMEA 50x53 1B karbon 070058201 tel. 697 256 410 - zad | 699 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Camea 53x50 1B Volcano | 814 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Camea 53x50 1B Szary beton | 814 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →