Ceny na Pyramis Korfu 78x46 1B 1D 070061301 780x460
Zdjęcia 13 | od 499 do 1 072 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; Materiał wykonania: kompozyt granitowy; Kształt: prostokątny; Ociekacz; Przelew; Otwór na baterię; Średnica otworu (mm): 35; Wyposażenie: korek; Min. szerokość szafki (mm): 500; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 780x460; Wymiary komory głównej (mm): 420x380x200 |
620x460780x460 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Korfu 78x46 1B 1D Szary beton | 1 014 zł |
Zlew Pyramis Korfu 78x46 1B 1D 1komora granit BEŻ | 1 014 zł |
Zlew PYRAMIS KORFU (78x46) 1B 1D beż (70061001) *** zamów wycięcie otworów | 649 zł |
Zlewozmywak Pyramis KORFU 78x46 1B 1D czarny 070060901 tel. 697 256 410 - | 886 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Korfu 78x46 1B1D Beż piaskowy | 1 014 zł |
Zlew Pyramis Korfu 78cm 1B1D granit 1komora CZARNY | 1 014 zł |
Zlew PYRAMIS KORFU (78x46) 1B 1D czarny (70060901) *** zamów wycięcie otwo | 649 zł |
Zlew PYRAMIS KORFU (78x46) 1B 1D biały polarny (70061201) *** zamów wycięc | 689 zł |
Zlew PYRAMIS KORFU (78x46) 1B 1D karbon (czarny mat) (70061101) *** zamów | 649 zł |
Zlew PYRAMIS KORFU (78x46) 1B 1D czarny (70060901) *** zamów wycięcie otwo | 649 zł |
Zlew PYRAMIS KORFU (78x46) 1B 1D biały polarny (70061201) *** zamów wycięc | 499 zł |
Zlew PYRAMIS KORFU (78x46) 1B 1D karbon (czarny mat) (70061101) *** zamów | 649 zł |
Zlewozmywak Pyramis KORFU 78x46 1B 1D beż piaskowy 070061001 tel. 697 256 | 1 072 zł |
Zlewozmywak Pyramis KORFU 78x46 1B 1D biały polarny 070061201 tel. 697 256 | 650 zł |
Zlewozmywak Pyramis KORFU 78x46 1B 1D karbon 070061101 tel. 697 256 410 - | 1 014 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!