Zlewozmywak kuchenny Alveus Galapagos 30 770x430
Alveus Galapagos 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Galapagos 30 770x430
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1513055 GALAPAGOS 30 Podtynkowy montaż zlewu kuchennego z ociekacze | 475 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Galapagos 1513055 Beż | 574 zł |
ALVEUS GALAPAGOS zlewozmywak granitowy biały | 631 zł |
Alveus Galapagos 1513011 Granitowy Biały | 569 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →