Zlewozmywak kuchenny Berg Hobart BRQ1411AXL 780x500
Zdjęcia 4 |
Berg Hobart BRQ1411AXL |
|
Materiał, z którego wykonany jest zlewozmywak, jest odporny na zabrudzenia, uderzenia, zarysowania i wysoką temperaturę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berg Hobart BRQ1411AXL 780x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Berg BERG ZLEWOZMYWAK HOBART BRQ1911A XL1,0 MOC 780X500 CZARNY | 869 zł |
BERG ZLEWOZMYWAK HOBART BRQ1911A XL1,0 MOC 780X500 CZARNY BAZALT - użyj ko | 869 zł |
BERG ZLEWOZMYWAK HOBART BRQ2211AXL1,0 OC 780X500 CZYSTA BIEL - użyj kodu 2 | 869 zł |
ZLEWOZMYWAK BERG HOBART 1,0 MOC 780X500 ONYX BRQ1411AXL - użyj kodu 23BRG5 | 869 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →