Zlewozmywak kuchenny Berg Hobart BRQ1911 780x500
Zdjęcia 4 |
Berg Hobart BRQ1911 |
|
Materiał, z którego wykonany jest zlewozmywak, jest odporny na zabrudzenia, uderzenia, zarysowania i wysoką temperaturę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berg Hobart BRQ1911 780x500
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BERG Hobart BRQ1411 1.0 OC Onyx | 869 zł |
Zlewozmywak Berg BERG HOBART BRQ1411 1,0 OC ONYX | 869 zł |
Zlewozmywak BERG HOBART BRQ1911 1,0 OC BAZALT - użyj kodu 23BRG5 i płać mn | 869 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →