Zlewozmywak kuchenny Alveus R&R Rock 90 780x480
Alveus R&R Rock 90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus R&R Rock 90 780x480
Wszystkie ceny 40 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1219011 ROCK 90 Zlewozmywak Wbudowany granit Biały | 1 043 zł |
ALVEUS ROCK 90 zlewozmywak granitowy biały | 960 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Rock 90 1219055 Beż | 799 zł |
ALVEUS ROCK 90 zlewozmywak granitowy biały | 892 zł |
Alveus Rock 90 1219022 Granitowy Piaskowy | 829 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →