Кухонна мийка Blanco Zenar 5S-F 523858 903х498
Фото 22 |
Blanco Zenar 5S-F 523858 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zenar 5S-F 523858 903х498
Усі ціни 43 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S-F antracyt 523873 | 2 650 zł |
Zlew BLANCO ZENAR 5S-F alumetalik prawa InFino (korek auto InFino) (523875 | 2 677 zł |
Zlew BLANCO ZENAR 5S-F czarny prawa (korek auto InFino) (526049) *** zamów | 2 543 zł |
BLANCO 526049 Zlewozmywak ZENAR 5 S-F Silgranit PuraDur Czarny prawa, kore | 2 649 zł |
Zlewozmywak Blanco ZENAR 5 S-F alumetalik z korkiem aut. z InFino prawa ko | 2 641 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →