Zlewozmywak kuchenny Blanco Zenar XL 6S-F 527374 988x498
Zdjęcia 10 |
Blanco Zenar XL 6S-F 527374 987.5x497.5988x498 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zenar XL 6S-F 527374 988x498
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Zenar Xl 6 S-F delikatny biały 527191 | 2 510 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S-F aulmetalik lewa (korek auto InFino) (523928) *** | 2 535 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S-F delikatny biały lewa, korek auto., InFino | 2 409 zł |
BLANCO 527191 Zlewozmywak ZENAR XL 6 S-F Silgranit delikatny biały lewa, k | 2 509 zł |
Zlewozmywak Blanco ZENAR XL 6 S-F alumetalik z korkiem aut. z InFino lewa | 2 487 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Zenar XL 6S-F 527374
Ceny na Blanco Zenar XL 6S-F 527374 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zenar XL 6S-F 519200 987.5x497.5 | od 2 286 zł | 109 oferty | ||
Blanco Zenar XL 6S-F 527374 988x498 | od 2 374 zł | 46 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →