Кухонна мийка Blanco Elon XL 6S-F 519510 770x490
Фото 3 |
Blanco Elon XL 6S-F 519510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Elon XL 6S-F 519510 770x490
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ELON XL 6 S-F 527071 SILGRANIT miękka biel odwracalna z funkcją odp | 1 787 zł |
Zlew granitowy Blanco Elon XL 6 S-F antracyt 524854 | 2 099 zł |
Zlewozmywak Blanco BLANCO ELON XL 6 S-F Silgranit antracyt odwracalny, kor | 2 583 zł |
BLANCO ELON XL 6 S-F Silgranit PuraDur Antracyt odwracalny, korek auto., I | 2 183 zł |
Zlew BLANCO ELON XL 6S-F antracyt (korek auto InFino + kratka ociekowa) (5 | 2 196 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →