Кухонна мийка Blanco Elon XL 8S 527072 860x500
Фото 7 |
Blanco Elon XL 8S 527072 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Elon XL 8S 527072 860x500
Усі ціни 45 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Elon XL 8 S 524870 Antracyt | 1 671 zł |
Zlew granitowy Blanco Elon XL 8 S antracyt 524870 | 1 649 zł |
Zlewozmywak ELON XL 8 S Silgranit wulkaniczny szary odwracalny, InFino, kr | 1 649 zł |
Zlewozmywak BLANCO Elon XL 8 S 524870 Antracyt | 1 671 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Elon XL 8S 527072
Ціни на Blanco Elon XL 8S 527072 |
---|---|---|---|---|
Blanco Elon XL 6S 518737 780x500 клапан | від 1 150 zł | 191 пропозиція | ||
Blanco Elon XL 8S 527072 860x500 | від 1 535 zł | 45 пропозицій | ||
Blanco Elon XL 8S 520490 860x500 клапан | від 1 799 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →