Кухонна мийка Blanco Elon XL 8S 520490 860x500 клапан
Фото 13 |
Blanco Elon XL 8S 520490 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Elon XL 8S 520490 860x500 клапан
Усі ціни 48 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Elon XL 8 S antracyt 524860 | 1 799 zł |
Zlewozmywak Blanco Elon XL 8 S Silgranit czarny z korkiem automatycznym In | 2 070 zł |
BLANCO Zlew ELON XL 8 S Czarny odwracalny, Aut., InFino, kratka 525885 | 1 871 zł |
Zlew BLANCO ELON XL 8S biały (korek auto InFino + kratka ociekowa) (524864 | 1 758 zł |
Zlew BLANCO ELON XL 8S biały (korek auto InFino + kratka ociekowa) (524864 | 1 727 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Elon XL 8S 520490
Ціни на Blanco Elon XL 8S 520490 |
---|---|---|---|---|
Blanco Elon XL 6S 518737 780x500 клапан | від 1 029 zł | 199 пропозицій | ||
Blanco Elon XL 8S 527072 860x500 | від 1 406 zł | 82 пропозиції | ||
Blanco Elon XL 8S 520490 860x500 клапан | від 1 085 zł | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →