Ціни на Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 780х510
Фото 18 | від 1 608 до 2 786 zł Тип монтажу: врізна накладна; Матеріал корпуса: гранітний композит; Форма: прямокутна; Сушіння посуду (крило); Перелив; Отвір під змішувач; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 600; Розміри робочої поверхні (мм): 780х510; Розміри основної чаші (мм): 465x345x190; Країна походження бренду: Німеччина |
780х5101000х510 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ZENAR XL 6 S Compact 527368 SILGRANIT szary wulkaniczny umywalka po | 1 608 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar Xl 6 S Compact delikatny biały 527185 | 1 803 zł |
Zlewozmywak Blanco Zenar XL 6 S Compact Silgranit szarość skały z korkiem | 2 315 zł |
BLANCO ZENAR XL 6 S Compact Silgranit czarny prawa, korek auto., InFino | 1 875 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S COMPACT prawa antracyt (korek auto InFino) (523774 | 1 967 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S COMPACT prawa antracyt (korek auto InFino) (523774 | 1 730 zł |
BLANCO 523774 Zlewozmywak ZENAR XL 6S Compact Silgranit PuraDur antracyt p | 1 803 zł |
BLANCO Zlew ZENAR XL 6 S Compact antracyt (InFino) 523774 Kupuj z Rabatem | 1 730 zł |
Zlewozmywak Blanco ZENAR XL 6 S Compact antracyt z korkiem automatycznym z | 1 730 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar Xl 6 S Compact wulkaniczny szary 527368 | 1 803 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar XL 6 S Compact antracyt 523774 | 1 803 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar XL 6 S Compact biały 523778 | 1 803 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar XL 6 S Compact kawowy 523784 | 1 803 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar XL 6 S Compact szarość skały 523775 | 1 803 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar XL 6 S Compact tartufo 523782 | 1 803 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar XL 6 S Compact czarny 526052 | 1 803 zł |
Zlewozmywak Blanco Zenar XL 6 S Compact Silgranit alumetalik z korkiem aut | 2 440 zł |
BLANCO ZENAR XL 6 S Compact Silgranit PuraDur Alumetalik prawa, korek auto | 2 131 zł |
BLANCO ZENAR XL 6 S Compact Silgranit PuraDur Biały prawa, korek auto., In | 2 786 zł |
BLANCO Zlew ZENAR XL 6 S Compact Antracyt, prawy, k.aut, InFino 523774 | 1 875 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!