Zlewozmywak kuchenny Schock Quadro N-100 550x430
Zdjęcia 9 |
Schock Quadro N-100 440x430550x430 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Quadro N-100 550x430
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew kuchenny granitowy Schock Quadro N-100 Cristalite alpina QUADRO-N100A | 1 349 zł |
Schock Quadro N-100 Granitowy Biały alpejski | 1 119 zł |
Schock Quadro N-100 Granitowy Biały alpejski | 1 149 zł |
Zlew SCHOCK NEMO N-100 ALPINA (Cristalite+) *** zamów wycięcie otworów GRA | 983 zł |
SCHOCK CRISTALITE QUADRO N-100 ONYX Zlew Schock CRISTALITE QUADRO N-100 On | 1 104 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Schock Quadro N-100
Ceny na Schock Quadro N-100 |
---|---|---|---|---|
Schock Quadro N-100S 440x430 | od 1 299 zł | 2 oferty | ||
Schock Quadro N-100 550x430 | od 983 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →