Кухонна мийка Schock Quadro N-100 550x430
Фото 9 |
Schock Quadro N-100 440x430550x430 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Quadro N-100 550x430
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak SCHOCK Quadro N-100 Alpina | 1 007 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Quadro N-100 Cristalite alpina QUADRO-N100A | 1 349 zł |
Schock Quadro N-100 Granitowy Biały alpejski | 1 119 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Quadro N-100 Alpina | 1 149 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації Schock Quadro N-100
Ціни на Schock Quadro N-100 |
---|---|---|---|---|
Schock Quadro N-100S 440x430 | від 1 007 zł | 5 пропозицій | ||
Schock Quadro N-100 550x430 | від 983 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →