Zlewozmywak kuchenny Blanco Pleon 6 521686 615x510
Zdjęcia 13 |
Blanco Pleon 6 521686 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Pleon 6 521686 615x510
Wszystkie ceny 132 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO PLEON 6 527319 SILGRANIT szary wulkaniczny z funkcją odpływu | 1 349 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 6 521686 Tartufo | 1 499 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 6 521678 Antracyt | 1 328 zł |
Zlew granitowy Blanco Pleon 6 wulkaniczny szary 527320 | 1 499 zł |
BLANCO PLEON 6 Silgranit czarny, InFino | 1 499 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Pleon 6 521686
Ceny na Blanco Pleon 6 521686 |
---|---|---|---|---|
Blanco Pleon 5 521677 515x510 | od 1 234 zł | 124 oferty | ||
Blanco Pleon 6 521686 615x510 | od 1 270 zł | 135 oferty | ||
Blanco Pleon 8 520599 700x510 | od 1 438 zł | 48 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →