Zlewozmywak kuchenny Blanco Metra 45S Compact 519569 680x500
Zdjęcia 10 |
Blanco Metra 45S Compact 519569 680x500680x500 korek |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Metra 45S Compact 519569 680x500
Wszystkie ceny 46 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Metra 45 S 519565 Biały | 1 139 zł |
Zlewozmywak BLANCO Metra 45 S Compact 519561 Antracyt | 1 139 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 45 S Compact delikatny biały 527103 | 1 124 zł |
BLANCO METRA 45 S Compact Silgranit czarny odwracalny | 1 124 zł |
Zlewozmywak BLANCO Metra 45 S Compact 519561 Antracyt | 1 139 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Metra 45S Compact 519569
Ceny na Blanco Metra 45S Compact 519569 |
---|---|---|---|---|
Blanco Metra 45S Compact 519569 680x500 | od 972 zł | 46 oferty | ||
Blanco Metra 45S Compact 519580 680x500 korek | od 1 000 zł | 75 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →