Кухонна мийка Blanco Metra 5S-F 519098 850х490
Фото 6 |
Blanco Metra 5S-F 519098 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Metra 5S-F 519098 850х490
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Metra 5 S-F antracyt 519097 | 2 024 zł |
Zlew BLANCO METRA 5S-F czarny (korek auto) (525921) *** zamów wycięcie otw | 2 116 zł |
Zlew BLANCO METRA 5S-F czarny (korek auto) (525921) *** zamów wycięcie otw | 1 943 zł |
BLANCO 525921 Zlewozmywak METRA 5 S-F Silgranit PuraDur Czarny odwracalny, | 2 024 zł |
Zlewozmywak Blanco METRA 5 S-F Czarny odwracalny, korek auto. 525 921 tel. | 1 590 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →