Miska i kompakt WC Villeroy & Boch Subway 2.0 5614R2
Zdjęcia 16 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 5614R2 |
|
Wc może być sprzedawany bez siedzenia z pokrywą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 2.0 5614R2
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy&Boch Miska WC wisząca Villeroy&Boch SUBWAY 2.0 Ceramic Plus D | 3 799 zł |
Miska WC wisząca Villeroy&Boch Subway 2.0 5614R201 | 1 799 zł |
Miska WC Villeroy & Boch Subway 2.0 DirectFlush wisząca (5614R201) | 2 888 zł |
Zestaw Deska Miska Wc Bezkołnierzowa Villeroy & Boch Subway 2.0 | 1 708 zł |
VILLEROY - BOCH 5614R2R1 Subway 2.0 DirectFlush Ceramicplus muszla wisząca | 1 657 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →