Miska i kompakt WC Villeroy & Boch O.novo 5660HR
Zdjęcia 15 |
Villeroy & Boch O.novo 5660HR |
|
Model Villeroy & Boch O.novo 5660HRR1 ma powłokę CeramicPlus: płyny spadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i toczą się do odpływu. Ceramika z powłoką CeramicPlus jest łatwiejsza do czyszczenia.
Wc może być sprzedawany bez siedzenia z pokrywą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch O.novo 5660HR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Miska WC Villeroy & Boch O.novo DirectFlush wisząca (5660HR01) | 916 zł |
Zestaw Deska Miska Wc Bezkołnierzowa Villeroy & Boch O.Novo | 743 zł |
VILLEROY - BOCH 5660HR01 O.NOVO Miska WC wisząca bez kołnierza wewnętrzneg | 723 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →