Umywalka Villeroy & Boch O.novo 41626001 650 mm
Zdjęcia 3 |
Villeroy & Boch O.novo 41626001 580 mm650 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch O.novo 41626001 650 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Podblatowa 60 Villeroy & Boch O.Novo | 1 199 zł |
VILLEROY - BOCH 41626001 O.NOVO umywalka podblatowa 600x350 mm z przelewem | 625 zł |
Villeroy & Boch O.Novo Umywalka podblatowa 60x35 cm, z przelewem, biała We | 613 zł |
Villeroy&Boch Weiss Alpin 60cm 41626001 | 575 zł |
Modyfikacje Villeroy & Boch O.novo 41626001
Ceny na Villeroy & Boch O.novo 41626001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch O.novo 41625001 580 mm | od 572 zł | 3 oferty | ||
Villeroy & Boch O.novo 41626001 650 mm | od 575 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →