Умивальник Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 мм (S-UM-P50/1-w)
Фото 9 |
Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 мм
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mito Umywalka ścienna Mito President 50x44 cm owalna biały połysk K08-003 | 220 zł |
Umywalka Cersanit President 50 cm K08-003 | 100 zł |
Umywalka Cersanit President 50cm (K08-004) | 272 zł |
Umywalka President 50 0 otw | 225 zł |
Umywalka Ścienna 50 Cersanit President K08-003 | 220 zł |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості умивальника Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w:
- Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом President (арт. K08-011 і K08-012)
- арт. K08-003 — без отвору для змішувача
- арт. K08-004 — з отвором для змішувача
Модификації Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w
Ціни на Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w 445 мм | від 183 zł | 8 пропозицій | ||
Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 мм | від 100 zł | 13 пропозицій | ||
Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w 550 мм | від 174 zł | 6 пропозицій | ||
Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w 605 мм | від 199 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →