Умивальник Comad Lava CFP 80D 810 мм (E-8003-80)
Фото 9 |
Comad Lava CFP 80D 610 мм810 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comad Lava CFP 80D 810 мм
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Comad Umywalka meblowa Comad Lava 81x39 cm prostokątna biały połysk podwój | 590 zł |
Comad Umywalka ceramiczna do łazienki, Lava, 81x46x17 cm, biały | 569 zł |
Umywalka ceramiczna wpuszczana Lava 46x81x17 cm biała | 396 zł |
Umywalka ceramiczna CFP 80D 80 cm | 495 zł |
Umywalka ceramiczna Aruba CFP 80 x 46 Comad | 509 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Comad Lava CFP 80D
Ціни на Comad Lava CFP 80D |
---|---|---|---|---|
Comad Lava CFP 60D 610 мм | від 292 zł | 13 пропозицій | ||
Comad Lava CFP 80D 810 мм | від 396 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →