Umywalka Comad Lava CFP 80D 810 mm (E-8003-80)
Zdjęcia 9 |
Comad Lava CFP 80D 610 mm810 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Comad 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Comad.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Comad Lava CFP 80D 810 mm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Comad Umywalka meblowa Comad Lava 81x39 cm prostokątna biały połysk podwój | 590 zł |
Comad Umywalka ceramiczna do łazienki, Lava, 81x46x17 cm, biały | 569 zł |
Umywalka ceramiczna wpuszczana Lava 46x81x17 cm biała | 396 zł |
Umywalka ceramiczna CFP 80D 80 cm | 495 zł |
Umywalka ceramiczna Aruba CFP 80 x 46 Comad | 509 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Comad Lava CFP 80D
Ceny na Comad Lava CFP 80D |
---|---|---|---|---|
Comad Lava CFP 60D 610 mm | od 292 zł | 14 oferty | ||
Comad Lava CFP 80D 810 mm | od 396 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →