Тумба під умивальник Comad Santa Fe 60 82-60-B-2S
Фото 26 |
Comad Santa Fe 60 82-60-B-2S 60 см80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comad Santa Fe 60 82-60-B-2S
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Comad Szafka łazienkowa pod umywalkę Comad Santa Fe 60 cm szary mat SANTA | 899 zł |
Szafka pod umywalkę nablatową Santa Fe Black 60 cm, czarna | 1 067 zł |
Comad Szafka wisząca pod umywalkę, Santa Fe, 60x46x46 cm, czarny, mat | 1 269 zł |
SANTA FE TAUPE 82-60-B-2S Szafka pod umywalkę | 854 zł |
Szafka pod umywalkę Santafe 60 Comad | 998 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Comad Santa Fe 60 82-60-B-2S
Ціни на Comad Santa Fe 60 82-60-B-2S |
---|---|---|---|---|
Comad Santa Fe 60 82-60-B-2S | від 679 zł | 20 пропозицій | ||
Comad Santa Fe 80 82-80-B-2S | від 852 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →