Umywalka Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 mm (S-UM-P50/1-w)
Zdjęcia 9 |
Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 mm
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mito Umywalka ścienna Mito President 50x44 cm owalna biały połysk K08-003 | 220 zł |
Umywalka President 50 0 otw | 225 zł |
Umywalka Cersanit President 50 cm K08-003 | 100 zł |
Umywalka Cersanit President 50cm (K08-004) | 272 zł |
Umywalka Ścienna 50 Cersanit President K08-003 | 220 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości umywalki Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w:
- Dodatkowo wyposażony w postument lub półpostument President (art. K08-011 i K08-012)
- art. K08-003 - bez otworu na baterię
- art. K08-004 - z otworem na baterię
Modyfikacje Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w
Ceny na Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w 445 mm | od 183 zł | 8 oferty | ||
Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 mm | od 100 zł | 13 oferty | ||
Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w 550 mm | od 174 zł | 6 oferty | ||
Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w 605 mm | od 199 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →