Umywalka Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w 500 mm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w 500 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Cersanit Carina 50 cm K31-004 | 163 zł |
Umywalka Meblowa 50 Cersanit Carina K31-004 | 315 zł |
CERSANIT K31-004 CARINA 50 umywalka meblowa | 279 zł |
Umywalka Cersanit Carina 50 cm K31-004 | 163 zł |
Cersanit Carina Umywalka wisząca 50x39 cm, biała K31-004 - odbiór osobisty | 258 zł |
Modyfikacje Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w
Ceny na Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w 500 mm | od 163 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Carina 55 K31-005 550 mm | od 319 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 mm | od 319 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Carina 70 K31-007 700 mm | od 351 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →