Умивальник Cersanit Gamma K11-0012 630 мм
Фото 3 |
Cersanit Gamma K11-0012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Gamma K11-0012 630 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Umywalka nablatowa Cersanit Gamma 63x47 cm owalna biały połysk K1 | 380 zł |
Umywalka Cersanit Gamma 63cm (K11-0012) | 454 zł |
Umywalka Wpuszczana 63 Cersanit Gamma K11-0012 | 380 zł |
Umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Gamma 63 x 48.5 Z/O Cersanit | 339 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →