Umywalka Cersanit Gamma K11-0012 630 mm
Zdjęcia 3 |
Cersanit Gamma K11-0012 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Gamma K11-0012 630 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka nablatowa Cersanit Gamma 63x47 cm owalna biały połysk K1 | 380 zł |
Umywalka Cersanit Gamma 63cm (K11-0012) | 454 zł |
Umywalka Wpuszczana 63 Cersanit Gamma K11-0012 | 380 zł |
Umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Gamma 63 x 48.5 Z/O Cersanit | 339 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →