Умивальник Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 мм (CCWF1000803618)
Фото 5 |
Cersanit Como 60 K32-003-BOX |
|
Для умивальника підходять такі моделі тумб: Misty Vintazh 60, Cersanit Lara 60 SZ-LARA-CO60/Wh, Cersanit Louna 60 SZ-LOU-CO60/Wh, Bricklaer Vega 60.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Umywalka meblowa Cersanit Como 60x45 cm prostokątna biały połysk | 439 zł |
Umywalka meblowa Cersanit Como 60 cm K32-003-BOX | 265 zł |
Umywalka Meblowa 60 Cersanit Como K32-003-Box | 439 zł |
Umywalka ceramiczna Como Box 60 x 45 Cersanit | 399 zł |
Модификації Cersanit Como 60 K32-003-BOX
Ціни на Cersanit Como 60 K32-003-BOX |
---|---|---|---|---|
Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 мм | від 245 zł | 3 пропозиції | ||
Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 мм | від 265 zł | 4 пропозиції | ||
Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w 800 мм | від 425 zł | 7 пропозицій | ||
Cersanit Como 100 UM-COM100-1 1000 мм | від 989 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →