Тумба під умивальник Cersanit Sati Cersania 40 S567-001-DSM
Фото 5 |
Cersanit Sati Cersania 40 S567-001-DSM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Sati Cersania 40 S567-001-DSM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mito Szafka łazienkowa z umywalką Mito Sati 40 cm biały połysk S567-001-DS | 269 zł |
Szafka łazienkowa z umywalką biała Sati 40 cm | 318 zł |
Zestaw szafka z umywalką Rubid 40 Cersanit | 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →