Тумба під умивальник Cersanit Moduo Slim 60 S801-227
Фото 7 |
Cersanit Moduo Slim 60 S801-227 |
|
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo Slim 60 S801-227
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Szafka łazienkowa z umywalką Cersanit Moduo Slim 60 cm szary mat/ | 719 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Moduo 60 cm SZFZ1002982943 | 727 zł |
Zestaw Szafka Z Umywalką 60 Cersanit Moduo Slim S801-226-Dsm | 719 zł |
CERSANIT S801-227-ECO MODUO SLIM SZAFKA 60 + UMYWALKA BIAŁA DSM ECOBOX | 745 zł |
Cersanit Szafka łazienkowa z umywalką Cersanit Moduo Slim 60 cm biały poły | 649 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Cersanit Moduo Slim 60 S801-227
Ціни на Cersanit Moduo Slim 60 S801-227 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo Slim 50 S801-229 | від 579 zł | 7 пропозицій | ||
Cersanit Moduo Slim 60 S801-227 | від 649 zł | 8 пропозицій | ||
Cersanit Moduo Slim 80 S801-225 | від 749 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →