Szafka podumywalkowa Cersanit Moduo Slim 60 S801-227
Zdjęcia 7 |
Cersanit Moduo Slim 60 S801-227 |
|
Wymiary szafki są podane bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Moduo Slim 60 S801-227
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Szafka łazienkowa z umywalką Cersanit Moduo Slim 60 cm szary mat/ | 719 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Moduo 60 cm SZFZ1002982943 | 727 zł |
Zestaw Szafka Z Umywalką 60 Cersanit Moduo Slim S801-227-Dsm | 649 zł |
CERSANIT S801-227-ECO MODUO SLIM SZAFKA 60 + UMYWALKA BIAŁA DSM ECOBOX | 745 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Moduo 60 cm SZFZ1002982943 | 727 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Cersanit Moduo Slim 60 S801-227
Ceny na Cersanit Moduo Slim 60 S801-227 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo Slim 50 S801-229 | od 579 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Moduo Slim 60 S801-227 | od 649 zł | 10 oferty | ||
Cersanit Moduo Slim 80 S801-225 | od 749 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →