Szafka podumywalkowa Cersanit Crea 80 S924-005
Zdjęcia 7 |
Cersanit Crea 80 S924-005 79 cm99 cm |
|
Umywalka sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 80 S924-005
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Szafka łazienkowa pod umywalkę z blatem Cersanit Crea 80 cm antra | 1 360 zł |
Cersanit Crea Szafka Z Blatem Uniwersalnym 80 S924-010 Dąb | 1 359 zł |
Cersanit Szafka łazienkowa pod umywalkę z blatem Cersanit Crea 80 cm jasne | 1 359 zł |
Szafka Pod Umywalkę Z Blatem 80 Cersanit Crea S924-018 | 1 360 zł |
Modyfikacje Cersanit Crea 80 S924-005
Ceny na Cersanit Crea 80 S924-005 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 80 S924-005 | od 1 359 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Crea 100 S924-006 | od 1 479 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →