Szafka podumywalkowa ORiSTO Siena 50 OR45-SD1S-50-1
Zdjęcia 7 |
ORiSTO Siena 50 OR45-SD1S-50-1 |
|
Szuflada wyposażona jest w system cichego domykania.
Krawężnik może być w sprzedaży z umywalką. Dodatkowo możesz zmienić kolor rączki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORiSTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORiSTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ORiSTO Siena 50 OR45-SD1S-50-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oristo Szafka łazienkowa pod umywalkę Oristo Siena 50 cm niebieski mat OR4 | 1 040 zł |
Oristo Szafka pod umywalkę 50 cm SIENA biały połysk | 1 034 zł |
Oristo Szafka pod umywalkę 50 cm SIENA ciepły szary mat | 1 034 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →