Тумба під умивальник ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2
Фото 5 |
ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2 |
|
Скринька оснащена системою м'якого закривання.
Тумба може продаватися з умивальником або стільницею. Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORiSTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORiSTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oristo Szafka łazienkowa pod umywalkę Oristo Montebianco 120 cm biały mat | 2 840 zł |
Oristo Szafka pod umywalkę MONTEBIANCO 120 cm biała | 2 812 zł |
Oristo Szafka łazienkowa pod umywalkę Oristo Montebianco 120 cm piaskowy m | 2 840 zł |
Oristo Szafka pod umywalkę MONTEBIANCO 120 cm piaskowa | 2 812 zł |
Модификації ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2
Ціни на ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2 |
---|---|---|---|---|
ORiSTO Montebianco 60 OR47-SD2S-60-2 | від 1 829 zł | 3 пропозиції | ||
ORiSTO Montebianco 80 OR47-SD2S-80-2 | від 1 999 zł | 4 пропозиції | ||
ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2 | від 2 812 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →