Szafka podumywalkowa ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2
Zdjęcia 5 |
ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2 |
|
Szuflada wyposażona jest w system cichego domykania.
Krawężnik może być w sprzedaży z umywalką lub blatem. Wymiary szafki są podane bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORiSTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORiSTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oristo Szafka łazienkowa pod umywalkę Oristo Montebianco 120 cm biały mat | 2 840 zł |
Oristo Szafka pod umywalkę MONTEBIANCO 120 cm biała | 2 812 zł |
Oristo Szafka łazienkowa pod umywalkę Oristo Montebianco 120 cm piaskowy m | 2 840 zł |
Oristo Szafka pod umywalkę MONTEBIANCO 120 cm piaskowa | 2 812 zł |
Modyfikacje ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2
Ceny na ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2 |
---|---|---|---|---|
ORiSTO Montebianco 60 OR47-SD2S-60-2 | od 1 829 zł | 3 oferty | ||
ORiSTO Montebianco 80 OR47-SD2S-80-2 | od 1 999 zł | 4 oferty | ||
ORiSTO Montebianco 120 OR47-SD2S-120-2 | od 2 812 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →