Тумба під умивальник ORiSTO Siena 80 OR45-SD2S-80-1
Фото 5 |
ORiSTO Siena 80 OR45-SD2S-80-1 |
|
Скринька оснащена системою м'якого закривання.
Тумба може продаватися з умивальником або стільницею. Додатково можна змінити колір ручки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORiSTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORiSTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORiSTO Siena 80 OR45-SD2S-80-1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oristo Szafka łazienkowa pod umywalkę Oristo Siena 80 cm antracyt mat OR45 | 1 780 zł |
Oristo Szafka pod umywalkę 80 cm SIENA ciepły szary mat | 1 761 zł |
Oristo Szafka łazienkowa pod umywalkę Oristo Siena 80 cm niebieski mat OR4 | 1 780 zł |
Oristo Szafka łazienkowa pod umywalkę Oristo Siena 80 cm czarny mat OR45-S | 1 499 zł |
Oristo Szafka pod umywalkę 80 cm SIENA czarny mat | 1 828 zł |
Модификації ORiSTO Siena 80 OR45-SD2S-80-1
Ціни на ORiSTO Siena 80 OR45-SD2S-80-1 |
---|---|---|---|---|
ORiSTO Siena 60 OR45-SD2S-60-1 | від 1 299 zł | 5 пропозицій | ||
ORiSTO Siena 80 OR45-SD2S-80-1 | від 1 499 zł | 5 пропозицій | ||
ORiSTO Siena 120 OR45-SD2S-120-1 | від 1 999 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →