Тумба під умивальник Elita Split 120 R 169094
Фото 9 |
Elita Split 120 R 169094 |
|
Тумба оснащена доводчиками із системою плавного закривання. Допустиме навантаження на кошик становить 20 кг. Фасад та корпус зроблений із МДФ товщиною 16 мм.
Умивальник купується окремо. Додатково комплектується стільницею.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elita Split 120 R 169094
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Split 120 cm czarny mat 168171 | 2 719 zł |
Szafka Pod Umywalkę 120 Elita Split | 2 500 zł |
ELITA 168168 SZAFKA podumywalkowa SPLIT 120 2S P CARGO WHITE MATT PDW | 2 716 zł |
Elita Split szafka podumywalkowa z koszem cargo prawa 120x63x46cm biały ma | 2 717 zł |
ELITA 168171 SZAFKA podumywalkowa SPLIT 120 2S P CARGO BLACK MATT PDW | 2 716 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →