Тумба під умивальник Elita Kido 60 2D 169099
Фото 18 |
Elita Kido 60 2D 169099 50 см60 см |
|
Знімні петлі із функцією безшумного закривання (Soft Close). Полиця з регулюванням висоти.
Тумба продається без ручок (продаються окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elita Kido 60 2D 169099
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elita Szafka łazienkowa z umywalką Elita Kido 61 cm biały mat/biały połysk | 924 zł |
ELITA 168090 SET podumywalkowa KIDO 60 2D WHITE MATT PDW | 784 zł |
Elita Kido Set szafka z umywalką zestaw 60x67x35cm biały mat 168090 | 785 zł |
Elita Szafka łazienkowa z umywalką Elita Kido 61 cm czarny mat/biały połys | 924 zł |
ELITA 168097 SET KIDO 60 2D BLACK MATT PDW | 784 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Elita Kido 60 2D 169099
Ціни на Elita Kido 60 2D 169099 |
---|---|---|---|---|
Elita Kido 50 2D 169098 | від 718 zł | 8 пропозицій | ||
Elita Kido 60 2D 169099 | від 784 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →