Тумба під умивальник Elita Look 80 2S 167081
Відео 1Фото 20 |
Elita Look 80 2S 167081 |
|
Скриньки оснащені системою м'якого закривання Soft Close. Верхня скринька оснащена органайзером.
Додатково комплектується умивальником, стільницею та ручками. Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elita Look 80 2S 167081
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 80 cm antracyt połysk 1670 | 1 641 zł |
Szafka Pod Umywalkę 80 Elita Look | 1 425 zł |
ELITA 167597 SZAFKA PODUMYWALKOWA LOOK 80 2S STONE MATT PDW | 1 393 zł |
Elita Look szafka z umywalką 80x63x45cm anthracite 167082/145840 | 1 992 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Look 80 cm biały połysk 167081 | 1 399 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elita Look 80 2S 167081
Ціни на Elita Look 80 2S 167081 |
---|---|---|---|---|
Elita Look 60 2S 167077 | від 1 199 zł | 23 пропозиції | ||
Elita Look 80 2S 167081 | від 1 259 zł | 27 пропозицій | ||
Elita Look 100 2S 167085 | від 1 535 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →