Тумба під умивальник Elita Kwadro Plus 80 2S 166713
Фото 27 |
Elita Kwadro Plus 80 2S 166713 |
|
Скриньки оснащені системою м'якого закривання Soft Close. Верхня скринька оснащена практичним органайзером.
Тумба продається без умивальника, ручок та стільниці (придбаваються окремо). Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elita Kwadro Plus 80 2S 166713
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Kwadro Plus 80 cm antracyt poły | 1 208 zł |
ELITA 167647 SZAFKA PODUMYWALKOWA KWADRO PLUS 80 2S BLACK HG PDW | 1 025 zł |
Elita Kwadro Plus szafka podumywalkowa 80x53x40cm black 167647 | 1 026 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Kwadro Plus 80 cm biały połysk | 954 zł |
Elita Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Kwadro Plus 80 cm czarny połysk | 1 290 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Elita Kwadro Plus 80 2S 166713
Ціни на Elita Kwadro Plus 80 2S 166713 |
---|---|---|---|---|
Elita Kwadro Plus 60 2S 166712 | від 850 zł | 8 пропозицій | ||
Elita Kwadro Plus 80 2S 166713 | від 932 zł | 11 пропозицій | ||
Elita Kwadro Plus 100 2S 166714 | від 1 069 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →