Тумба під умивальник Elita Kido 80 2S 168093
Фото 13 |
Elita Kido 80 2S 168093 |
|
Знімні петлі із функцією безшумного закривання (Soft Close).
Тумба продається без ручок (придбаваються окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elita Kido 80 2S 168093
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elita Szafka łazienkowa z umywalką Elita Kido 81 cm biały mat/biały połysk | 1 489 zł |
ELITA 168100 SET KIDO 80 2S BLACK MATT PDW | 1 481 zł |
Elita Kido Set szafka z umywalką zestaw 81x67x35cm czarny mat 168100 | 1 482 zł |
Elita Szafka łazienkowa z umywalką Elita Kido 81 cm czarny mat/biały połys | 1 529 zł |
Elita Kido Umywalka z szafką 81 cm czarny mat 168100 - odbiór osobisty: Kr | 1 480 zł |
Модификації Elita Kido 80 2S 168093
Ціни на Elita Kido 80 2S 168093 |
---|---|---|---|---|
Elita Kido 50 2S 168091 | від 899 zł | 10 пропозицій | ||
Elita Kido 60 2S 169101 | від 1 288 zł | 8 пропозицій | ||
Elita Kido 80 2S 168093 | від 1 480 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →